• Wycieczki sportowe

• Uczniowie SP 2 na Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2016

20 stycznia kibicowaliśmy na Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, które tym razem zorganizowane były w Polsce.
          Mecze rozgrywane były w trzech miastach :we Wrocławiu, Krakowie oraz
          w Gdańsku. My wybraliśmy się na mecze grupy D rozgrywane w Gdańsku. Mogliśmy na żywo  podziwiać wspaniałą grę zawodników reprezentacji  drużyn: Danii, Węgier, Czarnogóry oraz Rosji.  ( wyniki meczów:  Rosja - Czarnogóra 28:21,  Dania - Węgry 30:22 ).
                      Niesamowita atmosfera mistrzostw udzieliła się nam wszystkim. Obserwowaliśmy profesjonalną rozgrzewkę piłkarzy ręcznych tuż przed rozgrywkami. Hala wypełniona po brzegi kibicami różnych narodowości dopingującymi swoich zawodników robiła niesamowite wrażenie.
           To była niezapomniana przygoda!

19 stycznia 2016 wycieczka na narty do Rusi koło Olsztyna, Kartasiówka.

Na zdjęciach uczniowie klas: 4A, 4B, 5A, 6A.

Ostatnie zdjęcie, dziewczyny wymęczone po nartach śpiąJ

Nauczyciele organizujący wycieczkę:

Paweł Oliwa - kierownik

Katarzyna Radecka

Tomasz Sposób

16 czerwca 2015 nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla uczniów naszej szkoły wyjazd do Gdańska na mecz reprezentacji Polski. Mecz Polska-Grecja rozgrywany był na stadionie PGE Arena Gdańsk.

Uczniowie mogli poczuć niesamowitą atmosferę panującą podczas rozgrywek i na żywo kibicować  piłkarzom reprezentacji kraju. Mieli okazję podejrzeć także jak zawodnicy rozgrzewają się przed meczem oraz zaśpiewać hymn podczas otwarcia zawodów. Mecz zakończył się remisem 0:0.

Wyjazd zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego: Piotr Milewski, Paweł Oliwa, Katarzyna Radecka.