• Szlachetna Paczka

• heart2016

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

J. Korczak

Na początku grudnia w „dużej" świetlicy odbyło się bardzo miłe spotkanie naszych dzieci  z wolontariuszami z Zespołu Szkół Salezjańskich. Wraz ze swoją opiekunką  p. Marią Piotrowską przygotowali oni 20  świątecznych paczek, którymi obdarowani zostali wybrani uczniowie klas 0-III. Wizyta gości dostarczyła wychowankom wiele radości i rozrywki. Było wspólne układanie puzzli, głośne czytanie bajek, rozmowy  i oczywiście wspólne zdjęcia. Po raz kolejny młodzież salezjańska dała wyraz swojej wrażliwości i troski o dobro innych. Dzięki wieloletniej współpracy możemy sprawić naszym uczniom wiele radości.

heart2015

Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi  tylko radością, pamięcią i słowem dziękuję...

I w tym roku, przed świętami Bożego Narodzenia, p. Zofia Zaleska i Ewa Jarzynka ( nauczycielki "dużej" świetlicy) zorganizowały akcję charytatywną „ŚWIĄTECZNA  PACZKA”.
          Dwadzieścia pięcioro dzieci z klas O-VI, z rodzin potrzebujących, otrzymało paczki.

Dzięki wsparciu uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Salezjańskich w Ostródzie i prywatnych darczyńców obdarowane dzieci poczuły się szczęśliwsze. Darczyńcom składamy serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności.

heart 2014

Po raz kolejny, przed świętami Bożego Narodzenia, p. Zofia Zaleska i Ewa Jarzynka( nauczycielki świetlicy) zorganizowały akcję charytatywną „ŚWIĄTECZNA  PACZKA”.
          Trzydzieścioro dzieci z klas I-III, z rodzin potrzebujących, otrzymało paczki.

Dzięki wsparciu uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Salezjańskich, Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Sandora Petöfii i Liceum Ogólnokształcącego im. J. Bażyńskiego
          w Ostródzie obdarowane dzieci poczuły się szczęśliwsze.

Darczyńcom składamy serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności.