- RODO
- Bezpieczna Szkoła
- Dokumenty szkolne
- Koncepcja funkcjonalna rozwoju szkoły
- Załatwianie spraw
- Prawa i obowiązki ucznia
- Niebieskie Igrzyska
- Konwencja Praw Dziecka
- Plan lekcji
- Szkoła dla Was - школа для вас
- Szkoła Wierna Dziedzictwu
- Oddziały przedszkolne
- Doradztwo zawodowe
- Szkolne Koło PCK
- Samorząd Uczniowski
- Wolontariat
- ROK DLA NIEPODLEGŁEJ
- Odłóż smartfon i żyj
- Certyfikaty
- Historia szkoły
- Patron szkoły
- Nowa tablica Gustawa Gizewiusza
- Losy grobu Gustawa Gizewiusza
- Odsłonięcie tablicy ku pamięci G. Gizewiusza w 2008 r.
- Porucznik lekarz Mieczysław Stefan Marian Dzuś
- Jubileusz 70 lecia
- Gdzie byli nas Dziadowie 100 lat temu
- Szkolne lapidarium
- O nas w mediach
- Internetowy teatr dla szkół
- Podziękowania
- Programy profilaktyczne
Internetowy teatr dla szkół
Internetowy Teatr TVP dla szkół to nowatorska telewizyjna inicjatywa wykorzystująca nowoczesną technologię jako sposób dotarcia ze sztuką wysokich lotów do masowej młodej widowni.
Odbiorcą teatralnych wydarzeń są uczniowie różnego typu szkół położonych daleko od wielkomiejskich ośrodków kulturalnych i artystycznych. Grany na żywo spektakl odbierany jest w tym samym czasie przez kilkutysięczną uczniowską społeczność w całej Polsce za pośrednictwem kodowanej transmisji internetowej. Jedną z większych zalet tego pomysłu jest to, że pokazy są bezpłatne dla uczestniczących szkół. W ramach projektu telewizyjnego „Internetowy Teatr TVP dla szkół”, przedstawienia wszystkich sezonów, od października 2012 r. obejrzało ponad milion uczniów z 15 tys. szkół w całej Polsce.
Projekt i-teatr realizowany jest przez wszystkie Oddziały Terenowe TVP m.in. dzięki funduszom z abonamentu. Po sukcesie poprzednich lat Telewizja Polska postanowiła kontynuować realizację pomysłu w 2015 roku.Od października 2014r. w naszej szkole uczniowie oglądają przedstawienia w ramach projektu Internetowy Teatr TVP dla szkół.
2015/201624 maja 2016 roku uczniowie klasy VI B obejrzeli spektakl" Krzyżacy"transmitowany z Teatru Miniatura w Gdańsku pierwszą adaptacja powieści Sienkiewicza w formie teatru lalkowego. Kolejne pokolenia Polaków z wypiekami na twarzach kibicowały młodemu Zbyszkowi, drżały o los pięknej Danusi, po cichu trzymały kciuki za sprawy sercowe przaśnej Jagienki czy wreszcie ekscytowały się opisami największego prawdopodobnie triumfu polskiego oręża – bitwy pod Grunwaldem.
W lutym uczniowie klas trzecich i czwartych obejrzeli przedstawienie pt. PACAN - HISTORIA O MIŁOŚCI Marii Wojtyszko.
Jest to napisana z dużą wrażliwością i poczuciem humoru opowieść o zwierzętach, które straciły dom. "Mam na imię Pacan i miałem być jamnikiem" - mówi główny bohater, neurotyczny kundel, który kiedyś miał na imię Fryderyk. Pewnego dnia właściciel Pacana znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Zrozpaczony pies postanawia go odszukać, nie jest jednak przyzwyczajony do samotnych wędrówek po mieście i szybko trafia do schroniska. Spotyka tam grono doświadczonych przez los zwierząt o dość ekscentrycznych osobowościach.
6 marca uczniowie klas pierwszych obejrzeli przedstawienie '' Plastusiowy pamiętnik '' na podstawie utworu Marii Kownackiej.