• Miejska choinka dekorowana przez naszych uczniów

• W sobotę 17 grudnia 2022 roku odbyło się uroczyste dekorowanie miejskiej choinki w parku przy pasażu. Delegacje ze szkół ostródzkich zawieszały ozdoby bożonarodzeniowe wykonane na tę okazję w swoich placówkach. My także zaznaczyliśmy swój udział

• Świąteczne życzenia

•        Najlepsze życzenia zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, wszelki pomyślności w Nowym Roku a także wielu miłych chwil spędzonych w gronie rodziny, Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom i Uczniom składają uczniowie klasy 1 a wraz z panią Iwoną i panią Darią.

• Kiermasz

•

We wtorek 13 grudnia 2022 roku odbył się ekologiczny Kiermasz Bożonarodzeniowy, Przed południem wystawiane były recyklingowe  ozdoby świąteczne  wykonywane  przez wychowanków pod  kierunkiem nauczycieli świetlicy.  Po południu, przed zebraniami z rodzicami, prezentowane były pierniczki przygotowane przez Samorząd Uczniowski  wraz z jego opiekunem. Było pięknie, smacznie i nastrojowo! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy  zaangażowali się w  realizację tego  przedsięwzięcia, szczególnie naszym uczniom – byliście wspaniali :)

• CHRISTMAS CARDS EXCHANGE- wymiana kartek świątecznych w języku angielskim

•      Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas 5 a i 5 b wraz z nauczycielką języka angielskiego Panią Moniką Bogusławską zorganizowali międzyszkolną wymianę kartek świątecznych. Uczniowie przygotowali własnoręcznie kartki świąteczne oraz napisali życzenia w języku angielskim. Nasi uczniowie bardzo się zaangażowali w to zadanie i przygotowali przepiękne kartki, które zostały wysłane do uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie oraz do Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie. Takie doświadczenie pozwala na kultywowanie tradycji świątecznych, nawiązanie nowych znajomości oraz naukę podstawowych zwrotów w języku angielskim, potrzebnych do napisania życzeń oraz pozdrowień.

• Mikołajkowe zabawy

• 09 grudnia odbyła się szkolna zabawa mikolajkowa zorganizowana przez SU. Mimo niskiej frekwencji młodzież bawiła się wyśmienicie. Były konkursy, karaoke i konkurencje. Można też było skorzystać z bufetu.. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie.